• ganoderma ganoderma-text V ČÍNE JU UŽ PO TISÍCROČIA
  POVAŽUJÚ ZA VEĽMI ÚČINNÚ
  LIEČIVÚ RASTLINU.
  LIEČIVÁ RASTLINA, KTORÁ
  ANI PRI DLHODOBOM UŽÍVANÍ NEMÁ
  ŽIADNE VEDĽAJŠIE ÚČINKY .
  PODPORUJE OBRANYSCHOPNOSŤ
  ORGANIZMU, SAMOLIEČBU.
 • ganoderma "ONE DRAGON MODELL" CELÝ PRIEBEH, OD PESTOVANIA
  AŽ PO PREDAJ JE POD
  KONTROLOU FIRMY.
 • ganoderma USKUTOČNI
  SVOJE SNY S DXN!
  TRVAJ NA SVOJOM ZDRAVÍ! BUĎ FINANČNE NEZÁVISLÝ! MAJ VYŠŠIU ŽIVOTNÚ ÚROVEŇ! USKUTOČNI SVOJE SNY!
video PRIDAJ SA!
TERAZ!
2018 január
Po Ut St Št Pi So Ne

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

 

 

 

 

Zapíš sa na spravodaj

Krstné meno:

E-mail:

O výrobkoch:   Obchodná príležitosť

napíšte text

captcha
zmeniť text

Zavoláme Ti!

Ak máš pocit, že by si o tomto obchode hovoril radšej osobne so mnou, alebo s mojim spolupracovníkom, zadaj
tvoje meno:

 

Prosíme Vás zadajte kód krajiny vedľa Vášho telefónneho čísla

tvoje telefónne číslo:

 

alebo kontakt na Skype:

 

alebo tvoju e-mailovú adresu:

 

napíšte text

captcha
zmeniť text

 

dec

26

Na Vianoce môžete darovať aj zdravie!

26. december 2016 pondelok

1) Upravuje vysoký krvný tlak a ním spôsobované bolesti hlavy a ramien a obmedzuje artériosklerózu.

 

Štúdia p Isao Tani z lekárskeho výskumného ústavu univerzity v Kinki. Pokusné subjekty vo väčšine prípadov bojovali s vysokým krvným tlakom. V oblasti krvného tlaku sme zisťovali podstatné zlepšenie. Napr. u jedného pacienta sa počiatočnej hodnoty (180/96 mmHg) po troch mesiacoch upravili na hodnotu 126/94 mmHg. Takéto podstatné zlepšenie je veľmi vzácne bez použitia preparátov na znižovanie krvného tlaku.

U niekoľkých žien s artériosklerózou sa počas troch mesiacov ošetrovania upravil krvný tlak z priemerných 158/77 na hodnoty 128/67. Rovnako tak sa znížila hodnota hladiny cholesterolu z 269 na 242 (Pozn: Merané v mg / dl, miesto u nás používaných jednotiek mmol / l) U niektorých pacientov je sprievodným javom vysokého tlaku bolesť hlavy alebo ramien. Ich krvný tlak sa počas jedného mesiaca upravil zo 151/78 na 118/72 a odzneli aj bolesti. U mnohých pacientov s ťažkosťami v obidvoch oblastiach, teda s vysokým tlakom aj s bolesťami, bolo zaznamenané všeobecné zlepšenie stavu. Na základe uvedených výsledkov je zrejmé, že Ganoderma sa ukázala byť úspešnou pri liečení pacientov s vysokým krvným tlakom. Používanie liekov na znižovanie krvného tlaku je v týchto prípadoch účinné na systolický tlak, avšak na diastolický tlak účinné nie sú. Výnimočnou vlastnosťou Ganodermy je, že dokáže znižovať obidve hodnoty krvného tlaku.
 

2) Prečo je Ganoderma účinná na systolický i diastolický krvný tlak?

 

Dr Shigeru Yuji z univerzity v Kinki uvádza šesť účinkov aplikácie Ganodermy pri liečení ochorení srdca a cievneho systému:


A. Prispieva k obmedzovaniu vysokého krvného tlaku.

b Zvyšuje chorobne nízky krvný tlak.

c Zabraňuje vápenatenie ciev a znižuje hladinu cholesterolu.

d Zabraňuje vzniku trombózy a rozpúšťa krvné zrazeniny.

e Obmedzuje vedľajšie účinky prípravkov na znižovanie krvného tlaku.

f Pri súčasnom užívaní s liekmi na znižovanie tlaku zvyšuje pravdepodobnosť zníženia krvnéhotlaku..

3) Je účinná aj na nepriechodnosť mozgových ciev, srdcový infarkt, krvácanie do mozgu a angínu pectoris (ochorenie vencovitých ciev).

 

Štúdia p Ueraba Kioshi-ho z univerzity v japonskom Kinki. Užívanie Ganodermy môže znižovať vážnejšie príznaky sprvu uvedených ochorení aj bez klasickej terapie. V jednom prípade bola u pacienta diagnostikovaná dvojnásobná nepriechodnosť ciev v pravej mozgovej hemisfére. Najlepší účinok sa dosiahlo kombinovaným užívaním Ganodermy a lieku Urokinase. U pacienta nakoniec obmedzená pohyblivosť úplne ustúpila. Jeden čiastočne ochrnutý pacient, tiež trpiaci nepriechodnosťou ciev mozgu, sa nakoniec po aplikácii Ganodermy dokázal voľne pohybovať. Hodnoty voľných tukov a ß-lipoproteínov sa u neho vrátili do normálu. Užívanie Ganodermy môže mať kladný vplyv na ochorenie srdca; kombinovaná aplikácie s inými medikamentmi môže mať dokonca aj lepšie výsledky. Pri tom všetkom je účelné pravidelné preventívne užívanie Ganodermy, aby sa predišlo vzniku ťažko liečiteľných chorôb. TUDI p Ueraba Kioshi-ho z univerzity v japonskej Kinki.

4) Je účinná na akútnu aj chronickú hepatitídu a nedostatočnosť pečene.

 

Štúdia Dr Mitsui Hashimoto-a, nemocnica Hashimoto V dnešnej dobe je hepatitída stále ochorenie, ktorého liečba zatiaľ nemá jasnú metodiku. Niekoľkými hepatitickým pacientom sme predpísali užívať denne šesť kapsúl. Po troch mesiacoch sa u všetkých dostavilo zlepšenie: Hodnoty GOT a GPT klesli z 200 - 300 U / l na priemer 100 U / l Pri tom u jedného z pacientov, ktorý kombinoval Ganodermu s preparátmi z čínskych liečivých rastlín, sa hodnoty GOT a GPT naďalej znižovali, pri čom v jednom prípade sa k hepatitíde přidružoval aj vysoký krvný tlak. Aj tu malo užívanie Ganodermy povzbudzujúce výsledky. Na základe vyššie uvedených skutočností sa nedajú vyvodzovať všeobecne platné závery, avšak pri užívaní Ganodermy sa dá počítať s kladnými výsledkami iv prípade hepatitídy. V dôsledku nedostatočnosti pečene pacienti ľahko podliehajú únave. Toto sa užívaním Ganodermy dá účinne obmedziť.

5) Musíme zabudnúť na predsudok o neliečitelnosti pečeňových chorôb. 

 

Pečeň je z hľadiska ľudského zdravia najdôležitejším orgánom. Ich činnosť je pomerne zložitá, a práve preto sa usudzuje na obtiažnu liečiteľnosti pečeňových chorôb. Prakticky jedinou liečebnou metódou západnej medicíny je zavedenie diétneho stravovacieho režimu. Oproti tomu je Ganoderma schopná optimálne obnovovať zložité procesy funkcie pečene. Praktické výskumy preukázali, že pomocou Ganodermy sa aj tu dá dosiahnuť pozitívne výsledky. Podľa Dr Shigeru Yuji-ho sa u 10% pacientov s pečeňovou nedostatočnosťou dostavilo zlepšenie už po dvoch mesiacoch, u 40% pacientov pominuli symptómy, rozmery pečene sa zmenšili a polovica pacientov uvádza zmiernenie príznakov.

6) Liečenie žalúdočných bolestí a žalúdočných a dvanástnikových vredov je tiež úspešné.

 

Štúdia - Dr Taro Tamura z univerzity v Kinki Pri liečení žalúdočných bolestí, žalúdočných a dvanástnikových vredov sme aplikovali Ganodermu. Najzaujímavejšie prípad bol u pacienta, ktorý bol v mladom veku vyliečený zo žalúdočného vredu a po dlhšom čase nastala recidíva. Medikamentózna liečba nebola úspešná, ale do týždňa po nasadení liečby Ganodermou začali bolesti podstatne ustupovať. Aj po znížení počiatočných dávok mal bolesti už len raz denne, občas ani to nie. Pritom lieky proti bolesti už boli neefektívne. Táto liečba je úspešná aj u pacientov s dvanástnika vredom, u pacientov trpiacich bolesťami na hrudníku a nechutenstvom, príp. zoslabnutých a únavovým syndrómom trpiacich pacientov so žalúdočným vredom. Môže znižovať bolestivosť po operácii rakovinového nádoru žalúdka. Po nasadení užívania Ganodermy sa celkový stav mnohých pacientov zlepšil, naštartovali sa aj váhové prírastky


Ganoderma je ochranou pri stravovacích poruchách, jednostrannej výžive i pri otrave jedlom. Prekvapujúce účinky má Ganoderma na úplavicu, zápchu, prekyslenie a žalúdočné vredy. Dr Shigeru Yuji referoval o svojich skúsenostiach s podobnými účinkami, aké majú najfrekventovanejšie liečivá aplikovaná v daných prípadoch. Najdôležitejšou úlohou žalúdka a črevného systému je vstrebávanie živín z potravy a po jej strávenie následné odstraňovanie odpadových látok. Ľudia všeobecne jedia veľa alebo nevyváženú stravu, čo má za následok poškodzovanie tráviaceho traktu. Ganoderma je aj v tomto prípade účinným ochrancom a optimalizuje činnosť tráviaceho ústrojenstva

Po druhej svetovej vojne boli ľudia chudí, nebolo dosť potravín. Bolo zbytočné sa zaoberať obezitou, ľudia boli väčšinou veľmi chudí. Vďaka rozvoju lekárskej vedy a zlepšujúcim sa hospodárskym podmienkam už infekčné choroby a chudosť neznamenajú pre ľudstvo taký problém, naproti tomu sa u dospelého obyvateľstva čoraz viac rozširujú chronické civilizačné choroby. Naše výskumy preukázali, že u chudých ľudí, užívajúcich Ganodermu, sa dostavuje váhový prírastok, naopak u obéznych je pozorovateľné chudnutie, pričom vek, pohlavie ani zdravotný stav nemajú v tomto ohľade význam. V každom prípade Ganoderma umožňuje zachovanie optimálnej váhy a optimálneho vzhľadu. Pri pravidelnom užívaní Ganoderma optimalizuje stavebné a odbúravacie procesy organizmu. Keďže Ganoderma môže potláčať obezitu, nemusí mať ani ľudia s nadváhou starosti s prekročením váhy, a ženy, ktoré viac dajú na vzhľad, sa nemusia trápiť s nekalorickými diétami a vedľajšími účinkami odtučňovacích prípravkov.

7) Ganoderma môže podstatne redukovať vedľajšie účinky chemoterapie pacientov s rakovinou prsníka, hrubého čreva a žalúdka.

 

Štúdia Dr Hiroshi Kawai-e z univerzity v Kinki. Pokusnými subjekty boli pacienti, ktorým sa po operácii zhubného nádoru nedostalo zodpovedajúcej starostlivosti, popr. pacienti trpiaci vedľajšími účinkami chemoterapie. Po odstránení prsníka a následnej chemoterapii bola tvár pacientky až cyanotická (modrofialová). Po dvojmesačnom užívaní Ganodermy cyanotičnost pominula. Jednej pacientke po odstránení prsníka ochrnuli a opuchli obe horné končatiny. Po jednomesačnom užívaní Ganodermy ochrnutie podstatne ustúpilo. Niekoľko pacientov dostávalo Ganodermu v kombinácii s výťažkami z liečivých bylín desať dní po kolostómiu (chirurgický vývod z hrubého čreva). Pominulo nočné potenie a dostavila sa chuť k jedlu. Niektorí pacienti po operácii zhubného nádoru žalúdka trpeli nechutenstvom. Pri užívaní šiestich kapsúl koncentrátu Ganodermy sa ich chuť k jedlu zlepšila. S prihliadnutím na vyššie uvedené výsledky sa dá konštatovať, že užívanie Ganodermy je účinnou podpornou terapiou pri chemoterapii, pretože tlmí jej nepriaznivé vedľajšie účinky.

Zabraňuje tvorbe zhubných metastáz, tíši bolesť a ponúka možnosť predĺženia života. Ganoderma patrí medzi huby čeľade Polyporaceae (chorošovitých), jej užívanie je v Japonsku, Číne, USA, Kanade, Rusku a Škótsku považované za účinnú liečbu rakoviny. Vo viacerých krajinách renomovaní lekárski odborníci klinicky testovali Ganodermu s použitím najmodernejších vedeckých zariadení, napr prof. Ta-cheng, člen lekárskeho kolégia tchavwanské národnej univerzity, profesori Cheng Hui-hua a Tung UIC-hi z vysokej školy lekárskych vied v Taipei; výsledky ich pokusov dokazujú, že pri liečbe rakoviny je Ganoderma účinná. Na základe referátov z výskumných prác sa dá konštatovať jej účinnosť v týchto ohľadoch

1. Účinnými látkami Ganodermy pri liečení rakoviny sú polysacharidy a organické germánium.

2. Liečebný efekt je daný súčtom účinkov zložiek. Ak by sa aplikovala každá zvlášť, nedalo bysa dosiahnuť žiaducich účinkov.

3. Zlepšuje odolnosť, posilňuje imunitný systém a obmedzuje rakovinové bujnenie v organizme.

4. Po operácii môže pomôcť pacientom s odoperovaným nádorom rakoviny hltanu, žalúdka, prsníka,čreva a maternice.

5. Môže zastaviť hromadenie tekutiny v dutine brušnej (ascites), zlepšuje apetít a ušetrí choréhobolesti v pokročilom štádiu rakoviny.

6. Dá sa úspešne aplikovať v súbehu s ​​inými liečebnými metódami, napríklad pri operácii, ožarovaníalebo chemoterapii.

Väčšina ľudí nosí v sebe predispozície k tvorbe zubného kazu, krátkozrakosti popr. k rakovine a toto sa môže prejaviť až časom alebo aj nie. Keď chceme predísť zubnému kazu, musíme prijímať viac vápnika a vyhýbať sa sladkostiam, zvýšeným príjmom vitamínu A a nepřetěžováním zraku sa vyhneme krátkozrakosti. Ak sa chceme vyhnúť rakovine, užívajme Ganodermu a jedzme vyváženú stravu..

8) Ganoderma je účinná pri liečení bolestí bedier, ramien a iných kĺbov.

 

Štúdia Dr Taro Kiyobary, plastická a rehabilitačné klinika. Ganoderma je aplikovateľná u liečby bolestivosti v krížovej oblasti chrbta, tiež bolesťou ramien, kolien a rúk. Ganoderma je významne účinná pri liečbe bolestí, vznikajúcich následkom hematómov (krvných podliatin v tkanivách).


9) Ganoderma sa osvedčila aj pri liečbe gynekologických problémov, napr menštruačných kŕčov, závratov, príznakov klimaktéria.

 

Štúdia Dr Yoshinori Imanishi-ho z gynekologicko-pôrodníckej kliniky v Imanishi. Autor, ako pôrodník a gynekológ, odporúčal užívanie Ganodermy ženám, trpiacimi menštruačnými kŕčmi, závratmi, nepravidelnou menštruáciou, príznaky klimaktéria alebo neplodnosťou. V troch prípadoch mal pozitívne výsledky. Jedna 46 ročná žena sa zbavila závratov a bolestí ramien už po jednomesačnom užívaní Ganodermy, ďalšie liečil v tehotenstve sa zvieravými pocity na hrudníku a nechutenstvom - po užívania sa jej stav zlepšil. Tretia, po viac rokov žijúci v manželstve, nemohla otehotnieť cez pravidelné pokusy. Po trojmesačnej kúre Ganodermou sa prirodzené oplodnenie podarilo. Ganoderma môže zmierniť symptómy šestonedelia, lebo má aj krvotvorné, močopudné a detoxikačné účinky.

Ganodermu potrebujú ženy pred pôrodom, rovnako ako tehotné. Keď žena otehotnie, môže mať obavy či smie užívať Ganodermu. U nastávajúcich matiek, ozvlášť u prvorodičiek, je typické kolísanie nálad. Počas tehotenstva sú ženy mentálne aj fyzicky citlivejšie na vonkajšie popudy. Aj keď je to prirodzený jav, ženy ho ťažko znášajú. V tomto období má Ganoderma aj krvotvorné, močopudné a detoxikačné účinky a tým napomáha normálnemu rozvoju plodu. Podľa prof. Kanata z univerzity v Tohoku užívaní Ganodermy zlepšuje aj pohlavné funkcie u žien aj mužov, zvyšuje aktivitu spermií a reguluje ovuláciu.

10) Ganoderma môže významne liečiť choroby obličiek.

 

Ochorenie obličiek patrí do kategórie ťažko liečiteľných, medzi nimi akútne i chronické zápaly, diabetická choroba obličiek, reumatická horúčka - tieto môže vyvolať vysoká hladina cholesterolu alebo cukru v krvi. Obličky sú preťažené a krv sa nedostáva do ich vlásočníc. Ochorenie obličiek môže spôsobiť vodnaté opuchy, zadržiavanie moču, únavnosť a vážnu urémia. Fumio Tsurudani, profesor medicínskeho ústavu univerzity v japonskej Nagoje pokusne liečil Ganodermou pacientov s chorobami obličiek, aby overil jej účinky aj v tejto oblasti. Dospel k záveru že znižuje hladinu bielkovín a cholesterolu a normalizuje činnosť obličiek

11) Priebeh cukrovky (diabetes) už nie je nezvratný.

 

Cukrovku spôsobuje nedostatočná produkcia inzulínu pankreasom (pankreasom). V súčasnosti je jedinou metódou liečby náhradné podávanie inzulínu. Aj keď inzulín znižuje hladinu krvného cukru, príznaky sa veľmi skoro opätovne objavia a podobne ako u kortizónové hormonálne injekcie sa doprovodné dostavujú vedľajšie účinky. Externe podávaný inzulín nedokáže liečiť funkciu slinivky, navyše urýchľuje degeneráciu orgánu. Medicínsky výskumný ústav univerzity v Kinki zistil po mnohoročných pokusoch, že Ganoderma má rovnaké účinky ako inzulín. Tomu zodpovedajúc sa užívaním Ganodermy môžu zmierňovať - ​​bez vedľajších účinkov - príznaky nedostatku inzulínu cestou obnovovaní funkcie pankreasu.

12) Ganoderma je urobí aj pri liečbe mnohých, menej frekventovaných chorôb.

 

Japonská lekárska veda potvrdila pozitívne účinky Ganodermy. Lekári na celom svete považujú za dôležité, aby liečivá mala dobrú kvalitu. Zvláštne účinky Ganodermy sú označované novým lekárskym výrazom "adaptogénne" (napravuje porušenú rovnováhu). Dlhodobé výskumy a experimenty, ktoré sa vykonávali v japonských nemocniciach a výskumných ústavoch, potvrdili v každom ohľade pozitívne účinky Ganodermy. Preukázateľne je účinná pri liečení takých chorôb, ktorých príčinou je niektorá porucha krvného obehu. Sú to tieto choroby:

1. Nízky a vysoký krvný tlak.

2. Srdcové choroby spôsobené krvným tlakom.

3. Krvácanie do mozgu, vysoká hladina krvného cukru, zúženie ciev.

4. Klimakterické nepravidelnosti, ťažkosti pri gynekologických chorobách.

5. Zápcha, zlatá žila.

6. Chronický zápal pečene (hepatitída).

7. Ťažkosti pri močení, časté nutkanie na močenie.

8. Žalúdočný vred, vred dvanástnika.

9. Alergické ochorenia dýchacích ciest.

10. Chronický katar priedušiek, astma.

11. Zápaly kĺbov, reumatické ochorenia.

12. Nespavosť, letargia, neuróza.

Keďže Ganoderma harmonizuje funkcie organizmu, bol u krvného tlaku zistený dvojaký účinok: Krvný tlak zvyšuje aj znižuje. Podporuje prirodzenú samoliečivé schopnosť organizmu, posilňuje jeho obranné pochody (imunitný systém). Pri užívaní Ganodermy zisťujú niektorí jedinci "záporné" (nepriaznivé) účinky, najmä v počiatočnom období liečby: môžu sa prejavovať závraty, pocity slabosti, nutkanie na močenie a stolicu. Toto je normálny jav, ktorý signalizuje, že sa začalo odstraňovanie nahromadených jedovatých látok z organizmu. Pacienti s cukrovkou môžu stratiť veľa cukru, pacienti s reumatizmom môžu prechodne pociťovať silnejšie bolesti. Tento jav je iba dôsledkom normálneho funkčného prispôsobovanie organizmu a nesvedčí o ničom inom ako o účinnosti Ganodermy. V závislosti na telesnom stave pacientov tieto príznaky zmiznú v priebehu niekoľkých dní. Keďže Ganoderma predstavuje prirodzenú účinnú látku, dá sa aplikovať spoločne s bežnými liekmi a dokonca znižuje ich vedľajšie účinky.

ZÁPORNÁ REAKCIA - PRECHOD na kladné reakcie

Ak telo prechádza z kyslého do zásaditého stavu, vylučujú sa jedovaté látky z organizmu. Tento prechod môže v danom okamihu vyvolať rôznu reakciu. Typicky k nej dochádza počas 3 - 10 dní. Prejavy sú u rôznych osôb rôzne; u niektorých pacientov sú len mierne, zatiaľ čo u iných môžu byť dosť vážne. Akonáhle prejavy pominú, začne pacient pociťovať príliv energie.

Prečo sa Ganoderma doteraz nepoužívala v lekárstve v širokom meradle?

Ganoderma pomáha udržiavať a zlepšovať zdravotný stav. Až do súčasnej doby sa však u Číňanov a čínskych lekárov jej používanie významnejšie nerozšírilo, a to z týchto dôvodov:

1. Rastlinu je ťažké zbierať.

Na Ganodermy sa všeobecne narazí len náhodne. Keď sa predsa nájde, je ľahko možné, že je napadnutá a poškodená hmyzom, alebo že huba vzhľadom k svojmu veku už dávno svoje liečivé schopnosti stratila.

2. Existuje veľmi veľa podobných druhov a účinný druh sa práve nepodarilo nájsť.

Počas uplynulých 30 rokov bolo len na Tchaiwanu nazbierané viac ako tridsať rôznych druhov Ganodermy.

3. Ganodermy nie je možné nazbierať včas, aby si takto uchovali svoj ​​liečivý účinok.

Keď sa Ganodermy nájdu, potom vplyvom zostarnutia už nemajú takmer žiadny liečivý účinok. Mladé Ganodermy majú horkastú a sladkú chuť, ale táto chuť sa takmer úplne stratí, keď stvrdnú do kožovitého stavu. Účinné sú iba rastliny mladé, ktoré sú ešte v štádiu rastu.

4. Neexistuje jednotný recept.

Techniky a recepty používané čínskymi liečiteľmi sa všeobecne zakladajú na informáciách uvádzaných v knihách, ako je Shang-Han-Lun alebo Chin-Juei-Yao-Luch. Avšak ani jedna kniha neposkytuje vhodný recept, pokiaľ ide o Ganodermy. Keďže je ťažké zbierať divoko rastúce Ganodermy, a pretože existuje toľko ich druhov, zahájili sme za účelom vyriešenia týchto problémov pestovanie väčšieho počtu rôznych druhov. V roku 1973 sme predstavili niekoľko podobných druhov a po celej krajine sme chodili v hornatých oblastiach, aby sme tu nazbierali divoko rastúce vzorky ako základ pre porovnávanie. Podstupovali sme pri tom riziko otravy tým, že sme osobne všetky vzorky ochutnávali. Po šiestich rokoch sme Ganodermy úspešne vyšľachtili.

 

Zdroj: Internet

DXN Facebook Share Share on Facebook

© Copyright DXN Europe 2009.