• ganoderma ganoderma-text V ČÍNE JU UŽ PO TISÍCROČIA
  POVAŽUJÚ ZA VEĽMI ÚČINNÚ
  LIEČIVÚ RASTLINU.
  LIEČIVÁ RASTLINA, KTORÁ
  ANI PRI DLHODOBOM UŽÍVANÍ NEMÁ
  ŽIADNE VEDĽAJŠIE ÚČINKY .
  PODPORUJE OBRANYSCHOPNOSŤ
  ORGANIZMU, SAMOLIEČBU.
 • ganoderma "ONE DRAGON MODELL" CELÝ PRIEBEH, OD PESTOVANIA
  AŽ PO PREDAJ JE POD
  KONTROLOU FIRMY.
 • ganoderma USKUTOČNI
  SVOJE SNY S DXN!
  TRVAJ NA SVOJOM ZDRAVÍ! BUĎ FINANČNE NEZÁVISLÝ! MAJ VYŠŠIU ŽIVOTNÚ ÚROVEŇ! USKUTOČNI SVOJE SNY!
video PRIDAJ SA!
TERAZ!
2018 január
Po Ut St Št Pi So Ne

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

 

 

 

 

Zapíš sa na spravodaj

Krstné meno:

E-mail:

O výrobkoch:   Obchodná príležitosť

napíšte text

captcha
zmeniť text

Zavoláme Ti!

Ak máš pocit, že by si o tomto obchode hovoril radšej osobne so mnou, alebo s mojim spolupracovníkom, zadaj
tvoje meno:

 

Prosíme Vás zadajte kód krajiny vedľa Vášho telefónneho čísla

tvoje telefónne číslo:

 

alebo kontakt na Skype:

 

alebo tvoju e-mailovú adresu:

 

napíšte text

captcha
zmeniť text

 

dec

26

Zvláštne účinky huby Ganoderma

26. december 2016 pondelok

V Číne už po tisícročia považujú rastlinu (hubu) Ganoderma (lat. Ganoderma lucidum, česky Lesklokôrovka lesklá, japonsky Reishi, čínsky Ling-zhi) za vynikajúcu liečivú rastlinu. Je prvým tzv "potravinovým doplnkom" s liečivými účinkami, ktorý nemá žiadne vedľajšie účinky ani pri dlhodobom užívaní. Podporuje obranyschopnosť organizmu, účinne napomáha predchádzaniu chorôb.

 

Organicka Ganoderma

Naša Ganoderma pochádza z ekologického systému poľnohospodárskej výroby, vyrobený podľa prísnych požiadaviek, ktoré spĺňajú medzinárodné štandardy. Náš materiál a výroba sú schválené Organic Center certifikácie potravín, nie umelých hnojív, pesticídov, hormónov, prísady, alebo GMO Naše výrobky prešli testami príslušnými orgánmi. Xianzhilou Organické Ganoderma je čistý a prírodný, bez znečistenia, s vysokou účinnosťou a najlepšie svojho druhu.

Úspešné pestovanie


Divoko rastúca Ganoderma je veľmi zriedkavá, jej zber je obtiažny. Keď už ju niekto nájde, jej účinok skoro vždy pominie kvôli zostarnutiu, doslova stvrdne na povrchu, dokonca sa môže stať i jedovatou. Akákoľvek kontrola akosti je nemožná kvôli nesystémovosti zberu. V r 1970 pán Yukio Naoi, jeden z technikov potravinárskeho výskumného ústavu univerzity v Kjóte, úspešne aplikoval metódu pestovania oddeľovaním spór pri pestovaní Ganodermy. Táto metóda bola v ČLR zavedená v r 1975. Nakoľko sú klimatické a pôdne podmienky mimoriadne vhodné, táto metóda sa veľmi rozšírila.

 

Zvláštne účinky huby Ganoderma  

 

Ganoderma bola po viac ako tisíc rokov zahalená do rúcha tajomnosti. Ľudia vedeli len že Ganoderma zachováva mladosť, že jej pravidelné užívanie zabezpečí dlhý život, nikto sa ale nepustil do riadneho výskumu aby zistil príčinu tohto účinku.

V posledných rokoch bolo na základe výskumov čínskych vedcov i vedcov iných národností konečne odhalené tajomstvo jej výnimočnej účinnosti, za prispenia analýz a pokusov spolupracujúcich nemocníc, univerzít a farmaceutických firiem. Čistí krv, detoxikuje, má močopudné účinky, chráni pečeň, reguluje činnosť čriev, podporuje srdcovú činnosť, reguluje krvný tlak, má ukľudňujúce, kašeľ tlmiace a odhlieňovacie účinky, a okrem toho aj obmedzuje rast nádorov.Zvláštní účinky houby Ganoderma


Najdôležitejšie zložky tejto huby

1. Organické germánium (Ge): až na 1,5 násobok zvyšuje schopnosť krvi absorbovať kyslík, môže zlepšovať trávenie, môže predchádzať odumieraniu tkanív. Podľa výskumov Ganoderma obsahuje 800 - 2000 milióntin germánia, čo je 4 až 6 x viac ako v koreni panaxu (ženšen ázijský).

2. Polysacharidy: Tieto organické zlúčeniny posilňujú imunitný systém organizmu a ničí vírusy. Japonské farmaceutické firmy ich rafinujú zodpovedajúcim spôsobom pre liečebné účely a Zdravotnícky odbor Koseisho ich vyhlásil za podporované liečivo v Japonsku.


Základné liečivé účinky

 

Podľa klinických pokusov Dr Shigeru Yuji má nasledujúce základné vlastnosti, vďaka ktorým je tak účinná:

1. Znižuje obsah cholesterolu a voľných tukov v krvi

2. Znižuje hladinu krvného cukru a reguluje činnosť slinivky (pankreasu).

3. Znižuje obsah lipidov v krvi a stabilizuje membrány červených krviniek.

4. Nakoľko obsahuje adenozin, môže obmedzovať hromadenie krvných doštičiek, rozkladať trombíny(krvnej zrazeniny) a obmedzovať vznik trombózy.

5. Optimalizuje činnosť kôry nadobličiek

6. Podporuje obranyschopnosť organizmu a účinnosť imunitného systému.

7. Spomaľuje starecký pokles mozgových funkcií.

8. Obmedzuje vedľajšie účinky antialergických prípravkov.

9. Zabraňuje vzniku alergií následkom pôsobenia antigénov a tým obmedzuje vylučovanie histamínovbunkami.

10. Prispieva k prevencii vzniku nádorových ochorení a blokuje látkovú výmenu nádorovýchbuniek:

a. Zabraňuje náhlym úmrtiam pacientov s nádorovou chorobou následkom tumorovej embólie.

b.Zabraňuje vzniku trombózy, rozpúšťa trombíny, zvyšuje účinnosť protinádorových liečiv.

c Znižuje rakovinou spôsobovanú bolesť.


Je skutočne pravda, že Ganoderma je protiliekom na ochorenie modernej doby a je "univerzálnym liekom" na všetky choroby? 

 

Yukio Naoi, potravinársky vedeckovýskumný ústav univerzity v Kjóte: 

 

"Je Ganoderma naozaj univerzálnym liekom" - Nehovorme teraz o historických chorobách, objavujúcich sa počas histórie ľudstva ale o moderných, tzv civilizačných chorobách. Aby sme našli odpoveď na túto otázku, skúmali počas trinástich rokov sme opakovane jej účinky.

Na základe týchto výskumov sme získali uspokojujúce výsledky. Prvoradou otázkou je, či môže byť Ganoderma účinná na všetky choroby. Naša odpoveď znie: Áno, pretože je schopná udržiavať zdravie moderného človeka. Ganoderma účinkuje aj na najslabšie, najchúlostivejšie miesta chorľavého človeka u skutočne chorého zachytáva problém v jeho koreňoch a umožňuje mu uzdravenie. Ganoderma má schopnosť nevyváženosť organizmu, a tým ho ozdraviť, a to bez ohľadu na ľudskej rasy. V tomto ohľade má vždy rovnaké účinky; skúsenosti kdekoľvek na svete sú totožné. Keď organizmus chorého človeka veľmi dobre reaguje na Ganodermu, je to podobné, ako keď nastúpi maximálny účinok patentovaného lieku. Faktom je, že doposiaľ neboli u nikoho zistené negatívne účinky. 

DXN Facebook Share Share on Facebook

© Copyright DXN Europe 2009.